Vrácení zboží

Naši zákazníci mají možnost bez udání důvodu a bez jakékoliv sankce odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů ode dne převzetí zásilky.

Rozhodnete-li se pro odstoupení od smlouvy ve 14 denní lhůtě, prosíme Vás o dodržení všech následujících podmínek:

  • Zboží musí být kompletní
  • musí být odesláno nebo osobně doručeno nejpozději 14. den po fyzickém převzetí
  • nesmí být zasíláno na dobírku, taková to zásilka nemůže být z naší strany přijata
  • nesmí být použito
  • nesmí být žádným způsobem poškozeno

Budou-li splněny všechny výše uvedené podmínky vrácení zboží do 14 dnů, ve lhůtě 15 dnů od vrácení Zboží provedeme přezkoumání vráceného zboží, zejména za účelem zjištění, zda je zboží vráceno nepoškozené a neopotřebené. Následně Vám do 10 dnů od tohoto přezkoumání, nejpozději však do 30 dnů od Vámi doručeném odstoupení od kupní smlouvy, vrátíme kupní cenu. V případě vrácení zboží přepravní službou nehradíme náklady spojené s touto dopravou.

POSTUP PŘI VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Prosíme informujte nás o záměru vrátit zboží na adrese info@etico.cz a o vyplnění formuláře pro odstoupení od smlouvy (najdete zde), který nám zašlete na uvedenou emailovou adresu. Budeme Vám také velice vděční za uvedení skutečného důvodu vrácení zboží, abychom mohli případ reálně analyzovat a vyvodit do budoucna závěry vedoucí ke zlepšení našich služeb.

Vrácení kupní ceny je zákonem stanoveno do 30 dnů, ale u nás v případě splnění předešlých podmínek vracíme peníze do přibližně desíti dnů bankovním převodem na účet uvedený ve Vaší zprávě či doručený se zbožím.

Zboží musí být zasláno na adresu:
BALÍK NA POŠTU
Francouzská tř. 2251/63
Slovany - Východní Předměstí
Plzeň
326 00

ETICO
Kontaktní osoba: Martin Votava
Email: info@etico.cz
Tel: 725 769 868